פליימוביל בזול – חלומו של כל ילד

פליימוביל בזול

בעולמנו הטכנולוגי העדכני אנו מוקפים ברעשים, משחקים, צבעים ושאר גירויים ולפעמים קשה לנו להיזכר במשחקים הפשוטים והכל כך מהנים שמלווים אותנו ואת ילדינו כבר שנים. בסופו של דבר גם עם יהיו לנו עשרים אייפונים ואייפדים, דבר לא יחליף את העונג של משחק שמפעיל את הדמיון שלנו ומעודד את ילדנו ליצור ולבנות, להקים עולמים חדשים ולטבוע בתוכם שעות על גבי שעות.

המוצר החל להיות משווק בגרמניה כבר בשנות השבעים של המאה הקודמת, על ידי חברה גרמנית בשם גאוברה ברנדשטטר.

הצעצוע יוצר על ידי מייצר מטוסים בשם הנס בק, אשר ניסה לייצר צעצוע פשוט אך גמיש. הבובה הקטנה חוותה הצלחה ענקית בכל העולם, ואיתה החלו להיות משווקות גם "עולמות משחקים" – ערכות משחק מורכבות שמכילות בתוכן גם מגוון דמויות מאותו עולם וגם חומרים ליצירת העולם הזה – בין אם זו טירת אבירים, ספינת פיראטים, ארמון נסיכות, תחנת משטרה, עובדי בניין ועוד אינסוף ערכות, עולמות ויצירות בלתי נגמרות שניתן ליצור עם דמויות הפליימוביל.

בישראל המותג זכה להצלחה רבה ומשווק על ידי חברת "יצירה". החברה מוכרת לילדים וגם לאספנים, אשר שואפים להשיג את המוצרים המיוחדים באריזתם המקורית וצדים פריטים נדירים ברחבי העולם.

הדמויות מעודדות את הילדים ליצור ולשחק בעולם מיוחד משלהם, ועם היסטוריה של כמעט 50 שנים של הצעצוע העולמי – קשה להתווכח. הצעצוע מעודד את הילד ליצור ולתת חיים חדשים למשחק – להמציא סיפורים ולרחף במחוזות הדמיון. הפשטות של הצעצוע, יחד עם הגמישות שלו – מעודדת את הילד לשחק ולמצוא בבובה את המציאות סביבו – ובכך הוא מסוגל להרחיב את אופקיו וללמוד עוד ועוד על העולם.

את הערכות ובובות בודדות ניתן לרכוש במגוון חנויות ברחבי הארץ – ברשת TOYS R US וכמעט בכל חנות צעצועים אחרת. המחירים נעים בין 20₪ לבובה בודדה ל1000₪ בקירוב לערכה שלמה וגדולה.

ניתן לרכוש פליימוביל בזול דרך האינטרנט ובמגוון חנויות ברחבי הארץ. אל תתנו לעצמכם להתרושש – ניתן לרכוש פליימוביל בזול בכל הארץ.

אז פנקו עצמכם ואת ילדיכם בשעות של כיף ודמיון בלתי נגמר, עם פליימוביל בזול.

כתיבת תגובה