מאמן כושר אישי

מאמן כושר אישי

כמה פעמים אמרתם לעצמכם- "היום אני מתחיל לעשות ספורט", אבל לא באמת עשיתם עם זה משהו? כמה פעמים נרשמתם כמנויים למכון כושר כלשהוא, שילמתם מאות שקלים מדי חודש, אבל לא ביקרתם שם יותר מפעמים ספורות? אחת הסיבות שאנשים מתייאשים ממכוני כושר, היא שלאף אחד לא באמת אכפת אם תגיעו לשיעורים שם, או לא. מאמן כושר אישי בקריות ש"יישב לכם על הראש", יהיה כזה שיקנה לכם ביטחון ויעזור לכם להאמין בעצמכם וביכולות שלכם, והוא באמת יכול להוות גורם משמעותי שיסייע  לכם להיכנס לכושר ולקבל גוף בריא, כפי שתמיד חלמתם.

למה אנשים מתקשים להקדיש זמן לאימוני ספורט

יש את התירוץ הקבוע של "אין לי זמן", אבל כולנו יודעים שכאשר יש מולנו מטרה שאנחנו באמת רוצים אותה- תמיד נמצא בשבילה זמן. העניין הוא המוטיבציה- וישנם הרבה אנשים שפשוט מתקשים לגייס את הרצון האמיתי לקום ולעשות משהו עבור הבריאות שלהם. מאמן כושר אישי יכול לעזור בשני מישורים: גם להכניס אתכם למשטר אימונים ולעלות לאט-לאט בסולם המאמצים שייבנה עבורכם, וגם להכניס בכם אמונה ומוטיבציה שהתהליך הזה יישא פירות. עם הזמן תוכלו לראות כיצד גם הנפש מצטרפת לעניין, אתם מתמלאים רצון להתעמל בכל פעם מחדש, עד שתתחילו ממש כבר לחכות בכיליון עיניים לאימון הבא.

אימונים אישיים הם לא עניין זול, ויכולים לעלות למעלה ממאה שקלים לאימון יחיד, אבל בהתחשב בתוצאה המדהימה שאתם תקבלו- זוהי בהחלטה השקעה משתלמת במיוחד.

מאמן כושר אישי יוכל להביא אותך לשיאי כושר חדשים

האימונים האישיים עם מאמן כושר הם למעשה שיעור של "אחד על אחד", כלומר זה רק אתם והמאמן שאתכם. היכולת להרגיש "מי שאתם", בלי כל תחרות עם אף אחד אחר, יכולה להוציא מכם את המיטב. הרבה אנשים נמנעים מלעשות ספורט בחברה, על מנת לא להרגיש שהאחרים המתעמלים איתם- נמצאים בכושר טוב יותר, בין אם הם רזים או זריזים יותר. מאמן כושר אישי לא ישפוט אתכם, אלא יתאים עבורכם תכנית אימונים שמתאימה לכם בדיוק, תוך הצבת אתגרים חדשים- על מנת להביא אתכם לשיא הכושר שלכם, ולקבל נפש בריאה בגוף בריא.